پیام ریس جمهور

پیام جلالتمآب ریس جمهور، حامی جمعیت هلال احمرافغانی به مناسبت هفته مخصوص !
۰۲ - عقرب - ۱۳۹۵

بسم الله الرحمن الرحيم آخرین هفته ماه میزان در جنتری های کشور به نام هفته مخصوص سره میاشت نام گذاری گردیده که یک فرصتی است برای تقویت فرهنگ صدقه و کمک رسانی وهمچنان برای تقدیر از فعالیت های این جمعیت خییر. جمعیت هلال احمرافغانی که از دهها سال به این سو در خدمت مردم مستضعف و محتاج قرار دارد، در کشور عزیز ما افغانستان یک منبع خیر و برکت میباشد. دستگیری و کمک به مردم فقیر و بی سرپرست از اصول اساسی دین مبین اسلام است که مردم همیشه به این اصل توجه کرده و سرمایه داران خیرکشور، همیشه همرای قشر فقیر جامعه کمک کرده است. اما اهمیت جمعیت هلال احمرافغانی این است که این پروسه ای خیرخواهانه را در یک موسسه اجتماعی تنظیم کرده و به همین شکل به فعالیت های بشردوستانه ی خویش، رنگ دیگر بخشیده است. این موسسه خیریه در جریان فعالیت های پر افتخار شان نه تنها به مردم نیازمند کمک کرده بلکه در کشور مردم وخیرین را تشویق کرده است تا در فعالیت های خیریه سهم بگیرد و همچنان جامعه خیرکشور را راهنمای کرده است تا برای خوبی ها و کمک کردن راه های دیگر مفید و موثر را پیدا کنند. من هم با استفاده ازین فرصت ازهمه مردم خیرکشورمیخواهم که درحد توان خویش همرای جمعیت هلال احمرافغانی کمک کرده و مساعدت های خود را ازاین طریق به مردم نیازمند برسانند. مردم محتاج کشورنه تنها به غذا، بلکه ممکن است به دوا و علاج ضرورت داشته باشد و کسانی هم در جامعه وجود دارد که بصورت مستقیم براساس غروردینی خویش ازافراد مساعدت قبول نکند اما اگرهمین مساعدت ازسوی یگ ارگان خیریه ارایه گردد، دریافت خواهند نمود. از اثر جنگهای دوامدار دریک جامعه، روحیه ی کمک و هم کاری را نیز ضعیف می سازد، اما خوشبختانه در جامعه ی ما به برکت ارزشهای دینی و ملی و به اساس غیرت و مساعدت اداره ی خیریه مثل جمعیت هلال احمرافغانی درکشور، روحیه ی کمک و همدلی تا هنوز هم بقوت خود باقی مانده است، این روحیه باید بیش ازپیش محکم گردیده و برای رسیدن به این هدف مقدس، کمک با جمعیت هلال احمر افغانی بسیار موثر و مفید خواهد بود. آرزوی کامیابی های بیشتر برای کارمندان و همکاران جمعیت هلال احمرافغانی میکنم و از کارها و فعالیت های بشردوستانه ی آن کانون خیریه، اظهار تشکروسپاس مینمایم. و من الله توفیق محمد اشرف – غنی ریس جمهور جمهوریت اسلامی افغانستان

پیام جلالتمآب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان و حامی جمعیت به مناسبت هفته مخصوص سره میاشت ۲۶ - میزان - ۱۳۹۶
جمعیت افغانی سره میاشت یگانه نهاد ملی بشر دوستانه، با اعتبار ملی و بین المللی است که در عرصه خدمات بشری و‌ دستگیری از مردم آسیب دی.[...] متن کامل »
پیام جلالتمآب ریس جمهور، حامی جمعیت هلال احمرافغانی به مناسبت هفته مخصوص ! ۰۲ - عقرب - ۱۳۹۵
بسم الله الرحمن الرحيم آخرین هفته ماه میزان در جنتری های کشور به نام هفته مخصوص سره میاشت نام گذاری گردیده که یک فرصتی است برای .[...] متن کامل »
پیام جلالتمآب رییس جمهوری اسلامی افغانستان به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر ۲۰ - ثور - ۱۳۹۵
بسم الله الرحمن الرحیم نحمده و نصلی علی رسوله الکریم از هشتم ماه می روز جهانی صلیب سرخ و جمیعت هلال احمر در تمام جهان گرامی داشت.[...] متن کامل »
پیام جلالتمآب رییس جمهوری اسلامی افغانستان و حامی سره میاشت به مناسبت روز جهانی نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر ۲۵ - حوت - ۱۳۹۴
خرسندم که از روز جهانی نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در کابل و ولایات تجلیل به عمل می آید. روز بین المللی هلال احمر روز ق.[...] متن کامل »

آماربازدیدکنندگان

» بازدیدکنندگان امروز : 6216
» بازدیدکنندگان دیروز : 1
» بازدیدکنندگان آنلاین : 7
» مجموع بازدیدکنندگان : 52895

رفتن به بالای صفحه