نظرما

بیایید، حیات 6000 طفل را نجات دهید!
۲۸ - قوس - ۱۳۹۵

جمعیت هلال احمرافغانی ، از دولت ومردم خیر، تجارملی، سرمایه داران وبخصوص نهادهای بشردوست ملی وبین المللی ، دعوت می نماید تا بامساعدت های بشردوستانه ی خویش، جان 6000 طفل مصاب به سوراخ قلبی ( درحال انتظار ) را نجات دهند. جمعیت ملی از اخیر سال1388 هجری خورشیدی پروژه تداوی مريضان سوراخ ولادی قلبی را در سراسر کشور روی دست گرفته است. این پروژه بيشتر متمرکزبه تداوی جراحی آفات ولادی قلبی ازنوع آفات ساده سوراخ قلبی ومغلق بوده که تاکنون بیش از 11200 طفل مصاب به سوراخ قلبی راجستر شده اند که ازاین جمع 5200 طفل تداوی وباقیمانده 6000 طفل منتظرتداوی هستند. جمعیت هلال احمر افغانی، تاکنون بیش از ۱۱ هزار کودک مبتلا به بیماری سوراخ قلبی را ثبت نام کرده است، که از مجموع کودکان ثبت نام شده در ریاست خدمات صحی، بیش از ۵۲۰۰ کودک تداوی، و6 هزار کودک دیگردرانتظارتداوی هستند. بیش از ۳۰ درصد از بیماران راجسترشده درجمعیت هلال احمرافغانی بدلیل کمبود بودجه وتاخیر در تداوی ، جان های شان را از دست داده اند. آمار ۳۰ ‌درصدی مرگ کودکان مبتلا به بیماری سوراخ قلب باعث شده که جمعیت هلال احمر افغانی، در کنار فراهم‌ سازی مداوای آن‌ها در داخل و خارج از کشور، اقدامات دیگری را روی دست بگیرد؛ از جمله ساخت شفاخانه‌ ویژه برای تداوی بیماری سوراخ قلب در کابل، که کار ساخت و ساز این شفاخانه در چند ماه آینده تکمیل خواهد شد. جمعیت هلال احمر افغانی از مردم خیر، دولت، تاجران ملی، سرمایه داران و نهاد های ملی و بین المللی می خواهند، به یاری کودکان بیماری بشتابند که از ناحیه ای مریضی شان سخت رنج برده و در عالم یاس نفس می کشند.

عرضه خدمات غیرجانبدارانه ما برای تسکین عادلانه آلام بشری وحمایت اززندگی وسلامت انسانهای درد مند درکشور ۲۹ - جدی - ۱۳۹۶
تنها یک قانون برای صلیب سرخ و هلال احمر وجود دارد: «بیشترین کمک برای بیشترین نیاز، اما ارائه کمکهای مشابه و یکسان برای کسانی که از.[...] متن کامل »
هفته مخصوص سره میاشت فرصتی برای اداکردن رسالت انسانی است! ۲۶ - میزان - ۱۳۹۶
هفته مخصوص ( هفته عنعنوی) جمعیت افغانی سره میاشت از ۲۴ الی ۳۰ میزان برای اولین بار هفته مخصوص در سال 1331 بمنظور جمع آوری اعانه.[...] متن کامل »
بیایید، حیات 6000 طفل را نجات دهید! ۲۸ - قوس - ۱۳۹۵
جمعیت هلال احمرافغانی ، از دولت ومردم خیر، تجارملی، سرمایه داران وبخصوص نهادهای بشردوست ملی وبین المللی ، دعوت می نماید تا بامساع.[...] متن کامل »
هفته مخصوص، هفته خیر رسانی ۱۳ - میزان - ۱۳۹۵
جمعیت هلال احمرافغانی به مثابه ۸۳ مین عضو نهضت بین المللی صلیب سرخ وهلال احمر با رعایت اصول اساسی و با داشتن هشت دهه افتخار کمک به.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی از مساعدت بشردوستانه ی دولت، حجاج وخیرین کشور ابراز امتنان می نماید ۱۳ - سرطان - ۱۳۹۵
رهبری جمعیت هلال احمر افغانی از حمایت و مساعدت های جلالتمآب محترم رییس جمهور و حامی جمعیت ملی، ریاست محترم اجراییه ، اعضای محترم ک.[...] متن کامل »
همه جا برای همه کس ۲۲ - ثور - ۱۳۹۵
امسال از هشتم می روز جهانی نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با شعاری "در همه جا برای همه کس"؛ گرامی داشت به عمل آمد. از امروز.[...] متن کامل »
پیام تبریکی رئیس عمومی جمعیت هلال احمرافغانی به مناسبت فرا رسیدن سال 1395 هجری شمسی ۲۶ - حوت - ۱۳۹۴
وظیفه خود دانستم در پایان سال از تلاشها و زحمات گرانسنگ تمامی عزیزان اعم از امدادگران ،نجاتگران ،رضاکاران،جوانان ،تیمهای صحی و پرس.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی با نظر داشت اصل بشر دوستی روشنایی امید بخش را بر روح و روان نیازمندان پرتو می افشاند ۲۵ - حوت - ۱۳۹۴
شهروندان افغانستان علاوه بر حوادث طبیعی با رویداد های متفاوت تری غیر طبیعی هم مواجه بوده و هر لحظه صحت، زندگی و حیات ایشان را مورد.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی تمامی فعالیت های خود را روی اهداف بشردوستانه به طور مستقل، بی طرف و غیر جانبداری کامل متمرکز می نماید بنا بر این باید تمامی گروهای درگیر در جنگ به خدمات بشری سره میاشت احترام بگذارد و مانع عرضه خدمات این نهاد مستقل نشود. ۰۵ - حوت - ۱۳۹۴
این نهاد در اجرای فعالیت های خود از اصول اساسی نهضت بین المللی صلیب سرخ و تمامی ارزشهای بشری متابعت میکند. این فعالیت ها همواره .[...] متن کامل »

آماربازدیدکنندگان

» بازدیدکنندگان امروز : 6219
» بازدیدکنندگان دیروز : 1
» بازدیدکنندگان آنلاین : 8
» مجموع بازدیدکنندگان : 52898

رفتن به بالای صفحه