نظرما

عرضه خدمات غیرجانبدارانه ما برای تسکین عادلانه آلام بشری وحمایت اززندگی وسلامت انسانهای درد مند درکشور
۲۹ - جدی - ۱۳۹۶

تنها یک قانون برای صلیب سرخ و هلال احمر وجود دارد: «بیشترین کمک برای بیشترین نیاز، اما ارائه کمکهای مشابه و یکسان برای کسانی که از درجات متفاوتی از نیاز قرار دارند، غیرعادلانه خواهد بود و تسکین عادلانه آلام بشری بیش از هرچیزی به قضاوت عادلانه نیاز دارد. جمعیت هلال احمرافغانی با استفاده از کاربردهای اصل غیرجانبداری توانسته است قبل از دیگران، متوجه ضروری ترین درد و رنجِ دردمندان کشور با هر ملیت، مذهب و سیاست شود و خیلی زود تر از دیگران، موارد حیاتی تر را اولویت بندی کرده و کمکهای مردمی را پس از جمع آوری، بهتر و تاثیرگذارتر از دیگر ارگانها، برای تسکین عادلانه آلام بشری بویژه حمایت از زندگی و سلامت انسانهای دردمند در اقصی نقاط کشور برساند. جمعیت هلال احمرافغانی در تمام زمینه‌هایی که می‌تواند آلام بشری را تسکین دهد موظف است با تبعیض مقابله کند، حتی وقتی که از قدرت‌ها درخواست می‌کند تا با تمام قربانیان رفتار انسانی داشته باشند. به بیانی دیگر هرکسی که علاقه‌مند است تا در زمینه عدم جانبداری فعالیت کند می تواند با هلال‌احمرافغانی همکاری کند. عدم تبعیض شرط لازم است ولی در شرایط استثنایی مثل ترجیح نیازمندترین افراد ممکن است لازم باشد بین افراد تفاوت قائل شویم و باید طبق تشخیصی که می دهیم انتخاب کنیم نیاز چه کسی ضروری تر می باشد.

عرضه خدمات غیرجانبدارانه ما برای تسکین عادلانه آلام بشری وحمایت اززندگی وسلامت انسانهای درد مند درکشور ۲۹ - جدی - ۱۳۹۶
تنها یک قانون برای صلیب سرخ و هلال احمر وجود دارد: «بیشترین کمک برای بیشترین نیاز، اما ارائه کمکهای مشابه و یکسان برای کسانی که از.[...] متن کامل »
هفته مخصوص سره میاشت فرصتی برای اداکردن رسالت انسانی است! ۲۶ - میزان - ۱۳۹۶
هفته مخصوص ( هفته عنعنوی) جمعیت افغانی سره میاشت از ۲۴ الی ۳۰ میزان برای اولین بار هفته مخصوص در سال 1331 بمنظور جمع آوری اعانه.[...] متن کامل »
بیایید، حیات 6000 طفل را نجات دهید! ۲۸ - قوس - ۱۳۹۵
جمعیت هلال احمرافغانی ، از دولت ومردم خیر، تجارملی، سرمایه داران وبخصوص نهادهای بشردوست ملی وبین المللی ، دعوت می نماید تا بامساع.[...] متن کامل »
هفته مخصوص، هفته خیر رسانی ۱۳ - میزان - ۱۳۹۵
جمعیت هلال احمرافغانی به مثابه ۸۳ مین عضو نهضت بین المللی صلیب سرخ وهلال احمر با رعایت اصول اساسی و با داشتن هشت دهه افتخار کمک به.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی از مساعدت بشردوستانه ی دولت، حجاج وخیرین کشور ابراز امتنان می نماید ۱۳ - سرطان - ۱۳۹۵
رهبری جمعیت هلال احمر افغانی از حمایت و مساعدت های جلالتمآب محترم رییس جمهور و حامی جمعیت ملی، ریاست محترم اجراییه ، اعضای محترم ک.[...] متن کامل »
همه جا برای همه کس ۲۲ - ثور - ۱۳۹۵
امسال از هشتم می روز جهانی نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با شعاری "در همه جا برای همه کس"؛ گرامی داشت به عمل آمد. از امروز.[...] متن کامل »
پیام تبریکی رئیس عمومی جمعیت هلال احمرافغانی به مناسبت فرا رسیدن سال 1395 هجری شمسی ۲۶ - حوت - ۱۳۹۴
وظیفه خود دانستم در پایان سال از تلاشها و زحمات گرانسنگ تمامی عزیزان اعم از امدادگران ،نجاتگران ،رضاکاران،جوانان ،تیمهای صحی و پرس.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی با نظر داشت اصل بشر دوستی روشنایی امید بخش را بر روح و روان نیازمندان پرتو می افشاند ۲۵ - حوت - ۱۳۹۴
شهروندان افغانستان علاوه بر حوادث طبیعی با رویداد های متفاوت تری غیر طبیعی هم مواجه بوده و هر لحظه صحت، زندگی و حیات ایشان را مورد.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی تمامی فعالیت های خود را روی اهداف بشردوستانه به طور مستقل، بی طرف و غیر جانبداری کامل متمرکز می نماید بنا بر این باید تمامی گروهای درگیر در جنگ به خدمات بشری سره میاشت احترام بگذارد و مانع عرضه خدمات این نهاد مستقل نشود. ۰۵ - حوت - ۱۳۹۴
این نهاد در اجرای فعالیت های خود از اصول اساسی نهضت بین المللی صلیب سرخ و تمامی ارزشهای بشری متابعت میکند. این فعالیت ها همواره .[...] متن کامل »

آماربازدیدکنندگان

» بازدیدکنندگان امروز : 15121
» بازدیدکنندگان دیروز : 1
» بازدیدکنندگان آنلاین : 15
» مجموع بازدیدکنندگان : 61800

رفتن به بالای صفحه