نظرما

هفته مخصوص سره میاشت فرصتی برای اداکردن رسالت انسانی است!
۲۶ - میزان - ۱۳۹۶

هفته مخصوص ( هفته عنعنوی) جمعیت افغانی سره میاشت از ۲۴ الی ۳۰ میزان برای اولین بار هفته مخصوص در سال 1331 بمنظور جمع آوری اعانه و معرفی جمعیت هلال احمرافغانی در جامعه برگزار گردید. از همان سال به بعد هفته مخصوص جمعیت افغانی سره میاشت در مرکز و ولایت های کشور همه ساله با تدویر محافل و راه اندازی کمپاین جمع آوری اعانه با نشر و پخش پیام حمایوی رئیس جمهور کشور بر گزار می گردد. در محافل افتتاحیه که در مرکز، ریاست های ساحوی (زون ها) و نمایندگی های ولایتی جمعیت افغانی سره میاشت با اشتراک مقامات محلی، متنفذین، علما، اساتید، شخصیت های مطرح و افراد سرشناس برگزار می گردد، پیام حمایوی رئیس جمهور کشور و پیام مقامات جمعیت افغانی سره میاشت پیرامون هدف برگزاری هفته مخصوص و تشویق مردم به اشتراک و پرداختن اعانه به خوانش گرفته می شود، رؤسا نمایندگی ها در مورد اهداف، اصول و پروگرام های بشردوستانه جمعیت ملی به اشتراک کننده گان توضیحات ارائه می دارند. در ایام این هفته کارمندان و رضاکاران ملبس به یونیفورم جمعیت افغانی سره میاشت در بدل تکت های اعانه از مقامات دولتی، تاجران ملی، سرمایه داران، دکانداران، مالکین وسایط نقلیه، محصلین نهاد های تحصیلی و سایر مردم خیرخواه اعانه جمع آوری می نمایند. در حقیقت هفته مخصوص جمعیت افغانی سره میاشت یک فرصت مناسبی است تا مردم خیرخواه و خیر اندیش کشور در فعالیت ها و خدمات بشردوستانه این نهاد خیریه ملی سهم بگیرند و با پرداخت اعانه و کمک ها؛ اشتراک شان را در دست گیری افراد آسیب دیده و کمک با آنان به نمایش بگذارند. جمعیت افغانی سره میاشت که در جریان تمام روز های سال مصروف عرضه خدمات بشردوستانه به متضررین حوادث و سائر مردم نیازمند می باشد، از مردم توقع دارد که در جریان یک هفته سال (هفته مخصوص) آنها نیز با کمک های سخاوتمندانه شان بنیه مالی جمعیت افغانی سره میاشت را تقویت بخشند تا این نهاد بتواند فعالیت های بشردوستانه خود راتوسعه و گسترش دهد. جمعیت افغانی سره میاشت واحد بودجوی دولت نمی باشد و یک نهاد خیریه ملی مستقل است؛ بنابراین به هر اندازه ای که مشارکت مردم در حمایت و کمک به جمعیت ملی بیشتر باشد این نهاد به همان پیمانه در عرضه خدمات بشردوستانه قدرتمند و فعالتر خواهد بود. خواست و تقاضای جمعیت افغانی سره میاشت از تمام مردم کشور در هر موقف و شغلی که قرار دارند این است که در جریان هفته مخصوص تا حد توان و امکان با جمعیت ملی کمک کنند و دستی را که این نهاد از آستین نیازمندان به طرف آن ها دراز می کند آرزو دارد که آن را تهی نگذارند و به این ترتیب اصالت انسانی و رسالت دینی شانرا از مجرای جمعیت افغانی سره میاشت در برابر همنوعان نیازمند و آسیب دیده شان ادا سازند. بااحترم

هفته مخصوص سره میاشت فرصتی برای اداکردن رسالت انسانی است! ۲۶ - میزان - ۱۳۹۶
هفته مخصوص ( هفته عنعنوی) جمعیت افغانی سره میاشت از ۲۴ الی ۳۰ میزان برای اولین بار هفته مخصوص در سال 1331 بمنظور جمع آوری اعانه.[...] متن کامل »
بیایید، حیات 6000 طفل را نجات دهید! ۲۸ - قوس - ۱۳۹۵
جمعیت هلال احمرافغانی ، از دولت ومردم خیر، تجارملی، سرمایه داران وبخصوص نهادهای بشردوست ملی وبین المللی ، دعوت می نماید تا بامساع.[...] متن کامل »
هفته مخصوص، هفته خیر رسانی ۱۳ - میزان - ۱۳۹۵
جمعیت هلال احمرافغانی به مثابه ۸۳ مین عضو نهضت بین المللی صلیب سرخ وهلال احمر با رعایت اصول اساسی و با داشتن هشت دهه افتخار کمک به.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی از مساعدت بشردوستانه ی دولت، حجاج وخیرین کشور ابراز امتنان می نماید ۱۳ - سرطان - ۱۳۹۵
رهبری جمعیت هلال احمر افغانی از حمایت و مساعدت های جلالتمآب محترم رییس جمهور و حامی جمعیت ملی، ریاست محترم اجراییه ، اعضای محترم ک.[...] متن کامل »
همه جا برای همه کس ۲۲ - ثور - ۱۳۹۵
امسال از هشتم می روز جهانی نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با شعاری "در همه جا برای همه کس"؛ گرامی داشت به عمل آمد. از امروز.[...] متن کامل »
عرضه خدمات غیرجانبدارانه ما برای تسکین عادلانه آلام بشری وحمایت اززندگی وسلامت انسانهای درد مند درکشور ۰۴ - ثور - ۱۳۹۵
تنها یک قانون برای صلیب سرخ و هلال احمر وجود دارد: «بیشترین کمک برای بیشترین نیاز، اما ارائه کمکهای مشابه و یکسان برای کسانی که از.[...] متن کامل »
پیام تبریکی رئیس عمومی جمعیت هلال احمرافغانی به مناسبت فرا رسیدن سال 1395 هجری شمسی ۲۶ - حوت - ۱۳۹۴
وظیفه خود دانستم در پایان سال از تلاشها و زحمات گرانسنگ تمامی عزیزان اعم از امدادگران ،نجاتگران ،رضاکاران،جوانان ،تیمهای صحی و پرس.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی با نظر داشت اصل بشر دوستی روشنایی امید بخش را بر روح و روان نیازمندان پرتو می افشاند ۲۵ - حوت - ۱۳۹۴
شهروندان افغانستان علاوه بر حوادث طبیعی با رویداد های متفاوت تری غیر طبیعی هم مواجه بوده و هر لحظه صحت، زندگی و حیات ایشان را مورد.[...] متن کامل »
جمعیت هلال احمر افغانی تمامی فعالیت های خود را روی اهداف بشردوستانه به طور مستقل، بی طرف و غیر جانبداری کامل متمرکز می نماید بنا بر این باید تمامی گروهای درگیر در جنگ به خدمات بشری سره میاشت احترام بگذارد و مانع عرضه خدمات این نهاد مستقل نشود. ۰۵ - حوت - ۱۳۹۴
این نهاد در اجرای فعالیت های خود از اصول اساسی نهضت بین المللی صلیب سرخ و تمامی ارزشهای بشری متابعت میکند. این فعالیت ها همواره .[...] متن کامل »

آماربازدیدکنندگان

» بازدیدکنندگان امروز : 7
» بازدیدکنندگان دیروز : 1
» بازدیدکنندگان آنلاین : 8
» مجموع بازدیدکنندگان : 305885

رفتن به بالای صفحه